Poohlédnutí za předposlední kolo NHHL, které se konalo ve Služovicích.
Služovická trať Nám nabídla spoustu rychlých sestřiků. V mužské kategorii jsme mohli vidět celkem 3 14tkové časy. Nejrychlejší sestřik si připsal levý proudař z Větřkovic za čas 14,362. Pod hranici 15ti sekund se ještě dostal pravý proudař ze Svobody a levý proudař z Vrbice B. V kategorii žen jsme mohli vidět 2 16tkové časy. Rychlejší z nich si zapsala pravá proudařka ze Svinovu B, kterou následovala levá proudařka z Bělé.

První místo si odváží tým Vrbice B za vítězný čas 15,175 na pravém terči a rychleji na levém terči za 14,69. Stříbro si odváží tým ze Svobody za výsledný čas 15,223 na LP rychleji na PP za 14,615. Třetí příčku obsadili muži z Větřkovic za čas 15,394 na PP, rychlejší shoz byl na levém terči v hodnotě 14,362. Mezi ligovými týmy obsadila Vrbice B 1. příčku, Rohov 2. příčku a Kobeřice 3. příčku.

V kategorii žen první příčku obsadil Svinov B za vítězný čas 17,358 na LP rychleji na PP v čase 16,472. Druhou příčku obsadil ženy z Bělé za čas 17,83 na PP, rychleji byl shozen levý terč, a to v čase 16,775. Bronz získal domácí tým ze Služovic za čas 19,085 na levém terči, rychleji na PP za 18,574. SDH Vřesina se umístila na pomyslném 3. místě mezi ligovými týmy žen.

V kategorii mužů je průběžné umístění před posledním kolem: 1. Píšť (219), 2. Vrbice B (211), 3. Bělá (209), 4. Vřesina (203) a 5. Rohov (200).

Průběžné pořadí týmů žen: 1. Svinov B (97), 2. Bělá (96), 3. Píšť (89) a 4. Vřesina (76).

Velké finále a 13. kolo NHHL Nás čeká již tento pátek 16.9. již tradičně ve Vřesině v sportovním areálu SDH u hasičské zbrojnice.