V pátek proběhlo předposlední 11. kolo NHHL ve Služovicích.
Na perfektně připravené trati jsme mohli vidět spoustu parádních časů. Největší stopu za sebou v mužské kategorii zanechali letošní mistři Extraligy v požárním sportu z Prchalova, kterým se jako jediným podařilo shodit terč pod hranicí 14ti sekund. Dále jsme mohli vidět 9 14tkových časů ze, kterých bylo zapsáno celkem 3 výsledné 14tkové časy. V kategorii žen jsme mohli vidět 3 16tkové sestřičky a 1 útok skončil pod hranicí 17ti sekund.
V mužích si 1. příčku obsadil tým z Prchalova za výsledný čas 14,298 na levém terči, pravý proudař si odnesl ocenění za nejrychlejší sestřik za čas 13,77. Na pomyslný druhý stupínek vystoupal ligový tým z Markvartovic díky času 14,635 na pravém terči, rychleji na LP v čase 14,408. Bronzovou pozici si odváží tým z Děhylova za čas 14,906 na pravém terči, rychleji za 14,236 na LP.
V něžnější kategorii zlatou medaili získaly ženy z Markvartovic za čas 17,16 na pravém terči, rychlejších shoz jsme mohli vidět na levém terči v čase 16,39 ten znamenal nejrychlejší shoz v kategorii žen. Stříbrnou příčku získal neligový tým žen z Brušperku za čas na pravém terči v hodnotě 18,10, rychleji na 16,646. Na pomyslný třetí stupínek dosáhl tým z Vrbice s výsledným časem 18,383 na levém terči, rychlejší shoz byl na pravém terči v čase 18,025.
Průběžné pořadí v kategorii mužů je 1. Píšť (234b), 2. Markvartovice (220b), 3. Vrbice B (217b), 4. Bohuslavice B (214b), 5. Rohov (206b).
Obrovská gratulace patří ženám z Markvartovi k zisku titulu MISTRYŇ NHHL 2023, které si pojistili zisk titulu před posledním kole díky zisku 161b. Na průběžném 2. místě jsou umístěny ženy z Svinova B (133b), 3. Vrbice (127b), 4. Rohov (118b), 5. Píšť (113b).
Velké finále nás čeká v pátek 15.9. ve Vřesině, kde bude boj o každý bod, vzhledem k tomu, že v mužské kategorii není o ničem rozhodnuto a přesto, že v kategorii žen už známe jméno mistryň o další místa ještě není rozhodnuto.