A máme za sebou další kolo 🙂
4.kolo NHHL se konalo tentokrát v Bohuslavicích na místním fotbalovém hřišti. Letos se poprvé v Bohuslavicích běželo bez osvětlení hřiště, které bylo odstraněno, ale kluci si s tím poradili. Zároveň se omlouvají za základnu, která byla nová a nikdo nevěděl co to udělá.
A jak to dopadlo? V kategorii mužů předvedli nejlepší požární útok kluci z Chlebičova s časem LP 15,00 PP 14,63, na druhém místě kluci z Větřkovic, kteří také předvedli čas PP 15,00, ale první sestřik byl o kousek horší než družstva z Chlebičova a to LP 14,85, na třetím místě se umístilo družstvo z Lubna s časem LP 15,49 PP 15,44. Liga dopadla následovně první místo Kobeřice, druhé místo Vrbice a třetí místo Bělá.
V ženské kategorii se nejlépe předvedly holky z Píště s časem PP 18,78 LP 18,41, na druhém místě družstvo Svinov B s časem LP 20,66 PP 20,62 a na třetím místě Služovice s časem PP 21,90 LP 20,09. V lize se bodíky rozdělovaly stejně.
Další kolo nás čeká v Kobeřicích příští týden. Můžete se těšit na krásnou a rychlou trať v místním parku pod kostelem. Na všechny se těší pořadatelé a rada NHHL