Tak už je vše podtrženo a sečteno a sportovní část NHHL, je již minulostí. Nás už nyní čeká slavnostní zakončení ligy.
Poslední kolo nám přineslo velké finále, kde jsme mohli vidět spoustu parádních časů. Vřesinské kolo bylo zahájeno tradičním ohňostrojem po, kterém jsem se mohli těšit z parádní atmosféry, táboráku.

Přesto, že se jednalo o poslední kolo mohli jsme se těšit z jedné premiéry, a to útoku ALLSTARS týmů z roku 2022. Oba týmy složené z těch nejlepších z loňské sezóny, a přestože spolu mnozí nikdy neběželi všichni předvedli parádní výkony. Muži si zapsali výsledný čas na levém terči a to 17,75 a na pravém terči 17,03. ALLSTARS tým žen zapsal výsledný čas na levém terči a to 17,48 a na pravém terči 16,46. Ten čas nejenže stačil, aby překonaly tým ALLSTARS mužů, ale stačil by i na nejrychlejší útok žen celé soutěže. Útoky ALLSTARS týmů, ale nebyly v rámci soutěže hodnoceny.

V ženské kategorii se na první příčce umístil tým z Markvartovic, a to za čas 17,89 na pravém terči, na levém terči to bylo rychleji, a to v čase 16,16, tento čas byl i nejrychlejší sestřik soutěže. Stříbrnou příčku obsadily ženy z Píště díky času na levém terči s hodnotou 18,27 na druhém terči se čas zastavil v čase 17,78. Třetí příčku získal tým ze Svinovu B za čas na levém terči 18,71, rychleji na pravém terči v čase 18,04.

V kategorii mužů si nejrychlejší sestřik zapsal pravý proudař z Oder, a to 13,73. Muži z Oder bohužel neshodili pravý terč a odváží si neplatný pokus. První příčku získal tým mužů z Markvartovic za čas 14,62 na levém terči a 14,38 na pravém terči. Stříbrnou příčku získal spojený tým Prchalova A+B, který levý terč shodil v čase 14,8 a rychleji na pravém terči za čas 14,73. Třetí příčku obsadil tým z Bělé s výsledným časem na levém terči, a to 15,47, rychleji na pravém terči v čase 15,06.

A jak to celé dopadlo? 🏆

V kategorii žen se v celkovém pořadí NHHL 2023 na třetím místě umístily ženy z Vrbice. Na druhou příčku po těsném souboji získaly ženy ze Svinova B, kterým se nepodařilo obhájit loňské prvenství. A MISTRYNĚNI se stal tým žen z Markvartovic.

V kategorii mužů třetí příčku obsadili muži z Vrbice B. Stříbrnou příčku získal tým z Markvartovic. A MISTREM NHHL 2023 se stal tým mužů z Píště, kterému se podařilo po čtvrté v řadě vyhrát celou NHHL.

Vzhledem k tomu, že muži ze Štěpánkovic a Strahovic mají stejný bodový zisk (146b), tým mužů ze Štěpánkovic získal víc lepších umístění v letošním ročníku NHHL, díky tomu se Štěpánkovice umístili na 14. příčce a Strahovice na 15. místě.

Moc děkujeme za podporu a děkujeme všem sponzorům, všem závodníků, členům rady, ale taky vám, všem fanouškům NHHL, protože bez vás by to nešlo.

Děkujeme rada NHHL.

Více naleznete na: https://www.facebook.com/NHHLLiga