S malým zpožděním tady je report 11. kola NHHL ze Strahovic. Za zpoždění se omlouváme.

Strahovického kola se zúčastnilo 21 mužských a 10 ženských týmu. Kvůli profilu trati do mírného kopce jsme neviděli moc fantastických časů, na druhou stranu jsme viděli hodně vyrovnaných sestřiků. Nejrychlejší sestřik v mužské kategorii se zapsal pravý proudař z Bělé za čas 16,14. V ženské kategorii byl nejrychlejší sestřik v čase 17,67 a byl opět na pravém terči a rovněž si ho zapsal tým z Bělé, tento shoz terče stačil na 11. nejrychlejší čas celé soutěže. Tým Bohuslavických mužů ukázal, že správný hasič se nevzdává a svůj útok kvůli prasknutých hadic předvedl 4x, a to i přes velmi chladné počasí.

V mužské kategorii vyhrál tým z Bělé s vítězným časem 16,28 na LP, na pravém terči 16,14. Druhou příčku obsadil tým z Vřesiny za čas 17,18 na PP a rychleji za 17,06 na LP. Bronz si odvezl tým Vrbice B za čas 17,41 na LP, rychlejší shoz měl hodnotu 16,82.

Zlatou pozici v ženské kategorii získal tým žen z Bělé za čas 19,17 na LP, rychlejší čas byl na PP 17,67. Stříbro si odvezli ženy do Svinovu za čas 20,28 na LP, rychleji za 18,69 na PP. Třetí příčku získal tým žen z Píště s časem 22,43 na PP, rychleji na LP v čase 21,76.¨

Průběžné pořadí v kategorii můžu je 1. Píšť (202), 2. Bělá (198), 3. Vřesina (191), 4. Vrbice B (189) a 5. Závada (180).

V průběžném pořadí žen se o 1. příčku dělí týmy ze Svinovu B a Bělé (88), 3. Píšť (83) a 4. Vřesina (69).