Krátké shrnutí desátého kola NHHL.

Výjimečně se podíváme jako první do kategorie něžnějšího pohlaví, kde se soutěže zúčastnilo celkem 9 družstev žen. I přes kanál na trati jsme mohli vidět 2 shozy pod hranicí 18 sekund. Nejrychlejší shoz soutěže v kategorii žen si zapsala levá proudařka ze Svinovu B, která měla shoz v 17,178. Druhý 17tkový čas si zapsala levá proudařka z Bělé v čase 17,994. Stupně vítězů si mezi sebe rozdělili ligová družstva. Na nejvyšší příčku vystoupal tým z Bělé za čas 18,11 na PP rychleji na LP za 17,994. Stříbro si odváží Svinov B za výsledný čas 18,321 na PP rychleji terč shodila již zmiňovaná proudařka na levém terči v čase 17,178. Bronz putuje do Píště za čas 19,823 na prvém terči rychleji byl shozen levý terč v čase 18,478.

V kategorii mužů jsme mohli vidět 21 týmů a 11 sestřiků pod hranici 16 sekund, ale bohužel žádný pod hranici 15 sekund. Nejblíže k 14tkovému času byl pravý proudař z Kobeřic, který sestříkl svůj terč v čase 15,04. Zlato si odvezli muži do Závady za čas 15,299 na PP levý terč byl shozen rychleji v čase 15,228. Druhou příčku obsadili muži z Vrbice B díky času na pravém terči v hodnotě 15,48 rychleji na levém proudu za čas 15,382. Třetí místo si odváží muži z Bělé za čas 15,745 na pravém terči rychleji svůj terč shodil levý proudař v čase 15,548.

V kategorii žen si průběžné pozice nemění. První místo si drží Svinov B (80), 2. Bělá (79), 3. Píšť (76) a 4. Vřesina (64).

Průběžné pořadí mužů je 1. Píšť (187), 2. Bělá (176), 4. Závada (171), 4 Vřesina (170) a o 5. příčku se dělí Rohov a Vrbice B (169).

11. kolo NHHL nás čeká 2.9. ve Strahovicích, které se po roční výluce bude opět konat v hasičském areálu na trati, která je do mírného kopečku.