Osmé kolo NHHL, které se konalo na fotbalovém hřišti v Bohuslavicích, je už za námi.
V mužské kategorii jsme mohli vidět 11 sestřiků v hodnotě 15 sekund. Konkrétně levému proudaři z týmů Kozmice B za čas 15,05 a nejrychlejší shoz na pravém terči měl proudař z Bělé, který si zapsal čas 15,07. Na stupních vítězů se umístili pouze ligová družstva. Jmenovitě na 1. příčce muži z Píště s výsledným časem 15,43 na LP a rychleji na PP 15,40 s. Stříbrnou pozici obsadili muži z Bělé s výsledným časem na levém terči 15,69 a na pravím terči v čase 15,07. Bronzovou příčku uhájila Závada, kde se čas na časomíře zastavil na hodnotě 15,91 levý terč byl shozen rychleji v čase 15,73.
V něžnější kategorii jsme mohli vidět pět času, který se dostal pod hranici 18 sekund. Nejrychlejší čas si zapsala pravá proudařka z Brušperku a to 17,53. Nejrychlejší shoz levého terče předvedla proudařka Bělé, která měla shozeno za 17,87. Zlatou příčku obsadil tým žen z Bělé, který předvedl výsledný čas v hodnotě 17,87 na levém terči, druhý terč byl shozen v čase 17,74. Stříbrnou příčku obsadily ženy z Brušperku za čas 17,99, rychleji na pravém terči za čas 17,53. Na zbývající stupeň vítězů vystoupaly ženy ze Svinovu B, který shodil levý terč v čase 18,24, rychleji na PP v 17,68. Pořadí ligových družstev Bělá, Svinov B a Píšť.
V mužské kategorii se oproti minulému kolu změnilo průběžné pořadí 1. Píšť (150), o druhou příčku se dělí Bělá a Rohov (139), 4. Vřesina (138) a 5. Závada (131).
V kategorii žen si průběžné pozice nemění. První místo si drží Svinov B (64), 2. Píšť (62), 3. Bělá (61) a 4. Vřesina (52).