Šesté kolo Noční hlučínské hasičské ligy, které proběhlo i přes nepříznivé počasí je již minulostí. Potom co sv. Florián domluvil sv. Medardovi se počasí uklidnilo a soutěž mohla začít. Díky dobře připravené trati, která nejevila žádné opotřebení vlivem deště, jsme se mohli těšit na kvalitní časy.
Ženy se nejspíš počasí trochu zaskočilo a rozhodly se příliš neriskovat. A tak jsme mohli vidět pouze jedno sklopení terče pod 18 vteřin, který zvládla pravá proudařka z Píště s časem 17,851. Na prvním místě se umístily ženy z Píště s výsledným časem 19,566 a rychleji na pravém terči 17,851. Stříbrnou příčku obsadili s výsledným časem 22,246 ženy z Bělé rychleji na levém terči 21,787. Třetí příčku vybojovali ženy z Vřesiny s časem 25,749 a rychleji na levém terči 25,509.
Muži se toho naopak vůbec nebáli, a tak jsme mohli vidět 4 sestřiky pod 15. vteřin. Nejrychlejší sestřik si připsal levý proudař z Vyškovic s hodnotou 14,583. Zlato si odvezl tým z Vyškovic za čas 14,950 a levý terč shodili rychleji v čase 14,583. Druhou příčku obsadili muži z Vrbice B s časem 15,223 a levý terč byl shozen rychleji v čase 14,682. Bronz si odvezli hasiči z Bělé za čas 15,758 a čas na pravém terči byl zastaven v čase 15,650.
Průběžné pořadí NHHL 1. Píšť (118 bodů), 2. Rohov (111 bodů), 3. Vřesina (106 bodů), 4. Bělá (96 bodů), 5. Vrbice B (95 bodů).
Průběžné pořadí NHHL ženy: 1. Svinov B (49 bodů), o druhou příčku se dělí Bělá a Píšť (46 bodů) a 4. Vřesina (38 bodů).
Na sedmé kolo zavítáme do obce roku Moravskoslezského kraje do Závady, kde začne druhá polovina ligy. Soutěž proběhne na místním fotbalovém hřišti 8. července.