Už 5. ročník se poslední pátek v měsíci červenci konala Noční soutěž v Bělé, která letos byla také šestým kolem NHHL. A podle výsledku to ne pro všechny družstva byla soutěž povedená.

První místo v mužské kategorii jasně vyhráli Vrbice, které si tak po dvou nepovedených kolech opět napravili chuť, výsledný čas jejich útoku má hodnotu 14,66 s. Druhou příčku s dalším čtrnáctkovým časem získaly muži z Větřkovic (14,71 s).Pohár a medaile za třetí místo tentokráte putovali do Stachovic, které dokončili svůj útok za 14,91 s. Levý proudař ze Stachovic si z Bělé odvezl ještě jednu medaili navíc, a to za nejrychlejší sestřik večera, svůj terč shodil v čase 13,88 s.

Ženská kategorie dopadla v Bělé také velmi zajímavě. První tři místa se vlezla do rozmezí skoro dvou vteřin. První příčku v Bělé vyhrály ženy ze Závady, které svůj útok dokončily s časem 17,79 s. Ovšem pravá proudařka svůj terč shodila v čase 16,95 s a připsala si tak nejrychlejší shoz Bělské soutěže. Druhé místo v ženské kategorii ovládly ženy z Tísku, které to zvládly útokem s časem 18,38 s. Místo bronzové patřilo minulý pátek v Bělé holkám ze Služovic, které dokončily svůj útok v čase 19,70 s.

Po šestém Bělském kole nás čeká 3.týdenní pauza od NHHL a uvidíme se tedy 16. 8. v Kozmicích.

Více naleznete na v příspěvku na facebooku.